Referencie

Ing. Lívia Pavlačková

Administratívna pracovníčka na HR

Odkedy som začala spolupracovať s p. Mačákom a celým tímom Prosight, nemám ani najmenšiu obavu o svoje peniaze. Nadmieru profesionálny prístup a ochota aj o polnoci. Naozaj odporúčam :)

MUDr. Katarína Bešenyiová

Lekárka

Maximálna spokojnosť, komunikácia na vysoko profesionálnej úrovni, ale zároveň zrozumiteľná, jasná a presná. Dávajú klientovi pocit výnimočnosti a všetky kroky smerujú k tomu, aby boli naplnené jeho potreby. Nikdy netlačia klienta do konkrétneho riešenia, ale ponúkajú viacero možností, vždy vysvetlia všetky pozitíva a negatíva. Čo oceňujem asi najviac je osobný prístup, rýchlosť jednania a spôsob následnej komunikácie (trpezlivo odpovedajú na všetky moje otázky). Ďakujem!

Viac recenzií nájdete na Facebooku a Google.

Lenka Terescsíková

Profesionálna vojačka

Veľmi profesionálny a ľudský prístup. Maximálna spokojnosť vo všetkým smeroch. Vrelo odporúčam a teším sa na ďalšiu spoluprácu. Ďakujem.

Ing. Maroš Tkáč

Kvalitár

Profesionálny a zároveň ľudský prístup. Vysoká odbornosť vo finančnej oblasti podaná normálnou "ľudskou" rečou. V prípade riešenia problému koná rýchlo, profesionálne, k spokojnosti klienta. S prácou p. Mačáka sme veľmi spokojní. Určite odporúčam spoluprácu.

Ing. Michal Sendek

IT administrátor

Rýchla, jednoduchá pomoc s akýkmkoľvek dotazom, novým produktom atď. Nebol dotaz, ktorý nebol vyriešený. Aj keď sa nevieme osobne stretnúť, všetko rýchlo a bezproblémovo vyriešime prostredníctvom e-mailov a pošty. Nič nie je nasilu nútené ale vysvetlované na moje konkretné požiadavky. Vrelo odporúčam.

Ing. Jana Jeníková

Asistentka

Bola som maximálne spokojná s poradenstvom p. Mačáka. Povedala som mu svoju predstavu o investovaní mojich prostriedkov a p. Mačák pre mňa vybral niekoľko produktov, ktoré by ma mohli zaujímať. Vysvetlil mi všetky plusy a mínusy produktov a bolo už len na mne, ktorý si vyberiem. Samozrejme som sa nemusela rozhodnúť hneď. Odporúčam finančné poradenstvo p. Mačáka a určite sa na neho obrátim aj v budúcnosti.

Bc. Miroslava Gomolčáková

Dizajnérka hier

Veľmi profesionálny no zároveň priateľský prístup. Odbornosť vo finančnej oblasti na vysokej úrovni. Mali sme niekoľko konzultácii, kde mi bolo všetko podrobne vysvetlené. Oceňujem profesionalitu, spoľahlivosť, efektívnu komunikáciu a snahu o nájdenie optimálneho riešenia ušitého na mieru.

Mgr. Andrea Beláková

Učiteľka

Skvelý prístup, špičková odbornosť, správna optika na život, cieľavedomý a
jasný pohľad na kvalitne vykonanú prácu, výborné budovanie tímu, rozvíjanie myšlienok kvality, odbornosti, spokojnosti, starostlivosti a ľudskosti, ktoré v súčasnosti sú už veľmi vzácne.
Odporúčam.

Bc. Karol Turcanyi

IT manager

Skvelý odborník na financie, dobrý prístup ku klientom a odbornosť z neho robia skvelého spoločníka na riešenie financií, kde integrita hrá veľkú rolu

Peter Varholík

Učiteľ

Niekoľkoročná spokojnosť, rýchle jednanie, profesionalita a férový prístup. Spolupráca nekončí podpisom alebo získaním produktu. Vždy sme boli informovaní o zmenách, ako aj novinkách na trhu, čo si ceníme. Máme bohatú skúsenosť s konkurenciou no pre nás, je p. Mačák bezkonkurenčná jednička.
Ďakujeme, len tak ďalej a nech sa Vám a aj celému týmu Prosight darí.

JUDr. Boris Bilčák

MČ-KE Staré mesto - Vedúci právneho oddelenia

Po predošlých skúsenostiach v oblasti finančného sprostredkovania bol človek trochu skeptický, ale pri Števovi som sa stretol s prístupom, ktorý bol nadštandardný vo všetkých smeroch. Prístupom, flexibilitou a odbornosťou si ma rýchlo získal a veľmi ochotne vysvetlil aj veci napísané malými písmenami. Predovšetkým oceňujem aj poskytnutý servis po uzavretí zmlúv, kde to u iných častokrát končí.

Richard Leško, MBA

Manažér športového klubu

Maximálne profesionálny prístup, úprimnosť a ochota. Jeho komunikácia s klientom je na excelentnej úrovni. Ale čo je najpodstatnejšie, pravdivé rozanalyzovanie možností na trhu, ktoré mi pomohlo k správnej voľbe.

Ing. Juraj Probala

T-Systems Slovensko - Manažér

Na našej spolupráci so Števom si vážim profesionálny a v dnešnej dobe nie tak často vídaný ľudský prístup s úprimnou ochotu pomôcť klientom. Pre mňa je veľmi dôležité vedieť, źe rozhodnutia ktoré robím sú správne a hlavne v prospech mojich financií. Preto som veľmi rád, že filozofia, ktorou sa Števo riadi je orientovaná na prínos hodnoty hlavne klientovi a jeho financiám. Všetky naše dohody a neskôr moje investície, boli vždy jasne, dopredu a transparentne vysvetlené a pre mňa je táto komunikácia, obrovskou zárukou kvality do budúcna.

Ing. Peter Friedmann

C.E.O., PROSIGHT Slovensko a.s.

Štefana poznám dlhé roky a aktívne spolupracujeme od roku 2008. Môžem preto zodpovedne povedať, že je to skutočný profesionál. Ako Director v našej spoločnosti dáva maximum koncentrácie a energie do práce s jeho tímom aj do práce s klientami. Štefana reprezentuje jasné, čisté a rýchle myslenie, komunikácia,hľadanie a nachádzanie optimálnych riešení. Práve jeho priamočiarosť a ťah na bránu je to, čo z neho robí uspešného človeka.

Igor Kurcina

USS Košice - Prevádzkový elektrotechnik

So Števom sa poznám skoro dva roky. Už po prvom stretnutí som vedel, že som v správnych rukách. V prvom rade má veľmi dynamický a odborný prístup k potrebám klienta. Pozorne počúva a vyhodnocuje čo klient žiada. Vie trpezlivo, podrobne a zrozumitelne predstaviť každý ponúkaný produkt. Jeho finančná analýza a celkové posúdenie situácie je robené so zreteľom na najnižšie zaťaženie rozpočtu klienta. Števo je človek, ktorý má moju plnú dôveru, je skusený, ma široký záber vedomostí ohľadom spravovania financií, využiť jeho prácu doporučujem každému, kto si chce urobiť vo svojich financiách poriadok, alebo uvažuje nad novým produktom. 

Ing. Michal Sendek

Slovnaft, network engineer

Števo patrí k najväčším profesionálom s akými som sa v mojom živote stretol a mal možnosť spolupracovať. Odbornosť, presnosť a ochota je u neho samozrejmosťou.  Nadštandardné služby ako je schopnosť stretnutia sa aj mimo pracovných dní, takmer okamžitá odpoveď na e-maily a mnohé ďalšie sú u neho samozrejmosťou. Kvalita jeho práce vysoko prevyšuje zvyšok trhu. Som rád, že mám možnosť poznať takého kvalitného odborníka.

Ing. Peter Pástor

ICT Administrator, T-Systems Slovakia

Zodpovedný, spoľahlivý s profesionálnym prístupom vždy ochotný vyjsť časovo v ústrety. Takisto si cením detailný odborný výklad, čo sa týka aktuálnych produktov na trhu a promptnú komunikáciu vo vzťahu k svojmu klientovi.

Ing. Peter Mačák

C.E.O., PROSIGHT Slovensko a.s.

Štefan je človek, ktorý k svojej práci pristupuje s nadšením a zodpovedne. Vie sa obklopiť šikovnými ľuďmi a nájsť spôsob ako veci vykonať rýchlo a efektívne. K svojim klientom a aj spolupracovníkom pristupuje ako k partnerom s ktorými chce vybudovať dlhodobý pracovný a osobný vzťah. Záleží mu na tom aby služba, ktorú poskytuje spĺňala stále najvyššie štandardy. 

Ing. Juraj László

Majster, USS Košice

Za svoj doterajší život som mal do činenia s mnohými sprostredkovateľmi finančných produktov, ale až Števo Mačák mi naozaj pomohol pri výbere tých produktov, ktoré sú pre mňa a moju rodinu prínosom do budúcnosti. Najviac si na ňom cením jeho ochotu byť nápomocný pri riešení akéhokoľvek problému v tejto oblasti.

Ing. Martin Kováč

Spoľahlivý, správne poradí, vysvetlí všetko do detailov, no proste dokonalý profesionál v tom čo robí.

Ing. Tomás László

USS Košice - Majster

Som veľmi rád, že som spoznal Števa Mačáka. Je to super chalan po ľudskej a profesionálnej stránke. Odporúčam ho všetkým známym ale aj rodine, pri ktorej mi vo viacerých finančných otázkach pomohol. Otvorí klientom oči a naučí ľudskou rečou porozumieť finančným produktom každému, kto má záujem spraviť si vo financiách poriadok. Konečne som stretol poradcu, ktorému môžem veriť a viem že ma nevodí za nos s cieľom na mne iba zarobiť.

Nina Tršková

T-Systems Slovensko

Ako nová klientka som veľmi spokojná s prístupom, výborná komunikácia a komplexná starostlivosť ma veľmi milo prekvapili. Ďakujem

175
spolupracovníkov
10900
spokojných klientov
14
pobočiek v SR

Potrebujete poradiť?

Je to jednoduché. Stačí ma kontaktovať cez tento formulár, e-mailom alebo telefonicky.
Pre lepšiu predstavu o vaších požiadavkách mi napíšte pár slov a ja sa vám v krátkom čase ozvem.

Mám záujem o
odber noviniek
bližšie informácie
osobné stretnutie
konzultácia cez skype

Kliknutím tlačidla "Odoslať" súhlasím s obchodnými podmienkami a spracovaním údajov