Náš tím

Mgr. Zoltán Župčan

Managing Director

Kontakt s financiami a finančnými produktmi som získal už počas štúdia finančnej matematiky a následne prácou analytika v bankovom sektore. Svoje skúsenosti zo sveta čísiel a bánk teraz využívam v prospech mojich klientov a ukazujem ako si vybrať tie najoptimálnejšie riešenia a produkty podľa ich životnej situácie. Verím, že len kvalitné informácie pomôžu každému človeku, aby sa efektívnejšie staral o svoje peniaze a po 40 rokoch práce si mohol zabezpečiť dôstojný dôchodok.

Miroslav Oros

Managing Director

V našom tíme radi pomáhame priateľom, klientom riešiť ich životné situácie. Posúvame finančné vzdelanie medzi širokú verejnosť, vedieme ľudí k podnikaniu, objavovaniu svojho talentu. Všetko s nadšením a vášňou. 

Mgr. Oliver Korbaš

Director

Vo všetkom, čo vo financiách robím, verím v prekonanie "status quo" a s klientmi vždy jednám tak, ako by som chcel, aby bolo zaobchádzané so mnou. Financie sú sféra, ktorou sa v dnešnej dobe potrebuje zaoberať každý, kto chce ovplyvňovať vlastnú budúcnosť. Budem pre vás spojencom, ktorý za každých okolností stojí na vašej strane. Všímam si, že ľudia, oceňujú odbornosť a profesionalitu ako známku výnimočnosti a toto vám ponúkam na nadštandardnej úrovni. Poradím vám v oblasti poistenia, investícií, hypoték, dôchodkových pilierov a privátneho bankovníctva.

Mgr. Stanislav Rusnák

Client service specialist

Finančné sprostredkovanie je služba, ktorú chcem zajtra poskytnúť o čosi profesionálnejšie, ako som ju poskytol dnes, a to aj v prípade, že bude poskytnutá nezištne.

Martin Hesek

Senior Manager

Obavy a neistoty spojené s peniazmi nám často dokážu tvoriť prekážku v užívaní si života naplno. Práve preto vnímam, že mojim poslaním je pomáhať klientom optimálne nastaviť ich financie, aby mohli svoj čas venovať tomu, čo ich skutočne napĺňa. Profesionálna správa finačného majetku môže ľuďom priniesť istotu, že ich financie sú vždy v bezpečí, správne sa zhodnocujú a klient neplatí zbytočné poplatky tam, kde nemusí.

Ing. Miroslav Dzurovčin

Director

Finančné sprostredkovanie vnímam ako poslanie. Pomáham ľuďom pri výbere a pri správnom nastavení finančných produktov. Verím tomu, že sa to dá robiť poctivo a kvalitne. Moji klienti oceňujú moju starostlivosť a to, že pri finančných riešeniach uznávam reč čísel a faktov.

Ing. Andrej Karpat

Senior Manager

Mojím cieľom nie je ľuďom radiť, ale naučiť ich správne sa orientovať vo finančnom svete a rozumieť základom finančných produktov. Tak aby rozumeli prečo využívajú daný produkt, kam smerujú ich peniaze, a aby mali imunitu voči často zavádzajúcim a klamlivým informáciám, ktoré sa šíria mediálnym svetom. Preto sa neustále vzdelávam a pracujem na svojej odbornosti, aby sa klient mohol na mňa spoľahnúť.

Lukáš Jesenský

Senior Manager

Na Slovensku evidujem problém v dlhodobo neprofesionálnej práci finančných sprostredkovateľov následkom ktorej, si na túto profesiu vytvorilo množstvo ľudí negatívnu mienku. Preto som rád, že môžem byť súčasťou firmy Prosight Slovensko, ktorá je obzvlášť prísna na odbornosť a kvalitu práce jej spolupracovníkov. Pri riešení problémov klientov pravdivo poukazujem na reálne čísla a fakty, čím sa usilujem zmeniť ich pohľad na profesiu finančného sprostredkovateľa.

Ing. Peter Macinský

Senior Manager

Finančné poradenstvo pre mňa nie je žiadna bokovka ale full-time profi podnikanie. Ako jeden z mála finančníkov na Slovensku pracujem v odbore. Po skončení matematického gymnázia som vyštudoval Financie, bankovníctvo a investovanie. Na vysokej škole som vytvoril program pre správu osobných financií, ktorý sa v roku 2013 dostal na internet vo forme online aplikácie. Som tiež autorom služby www.druhypilier.sk, s ľuďmi sa však radšej stretávam v offline svete. Môžem Vám pomôcť s riešením prakticky akejkoľvek finančnej situácie.

Bc. Michal Poliak

Manager

Moje poslanie: Pomáhať ľuďom čo najlepšie ako viem bez ohľadu na výšku provízie a očistiť meno finančných sprostredkovateľov a poradcov. Ľuďom ukážem ako má vyzerať zodpovedný poradca, ktorý je morálne nastavený pre svojich klientov a prináša poradenstvo založené na odbornostiach, skúsenostiach, analýze a ochote pomôcť. Postarám sa o každého klienta tak, ako by bol môj jediný.

Mgr. Milan Hudák

Finance Consultant Sr.

Základom finančnej služby má byť priama a otvorená komunikácia. To, čo si moji klienti cenia najviac, je ľudský prístup bez formalít a obchodných ťahov, doplnený rozsiahlou zásobou odbornosti v danej problematike. Verím, že jedine takýmto spôsobom je možné spoľahlivo navrhnúť portfólio produktov, ktoré naplnia váš pôvodný zámer.

PhDr. Andrea Saksunová, PhD.

Finance Consultant Sr.

Finančné sprostredkovanie vnímam ako službu ľuďom. Chcem ju poskytovať rovnako kvalitne ako vyžadujem poskytovanie služieb sama. Hľadám najlepšie riešenia s ohľadom na situáciu konkrétneho klienta v danom čase.

175
spolupracovníkov
10900
spokojných klientov
14
pobočiek v SR

Potrebujete poradiť?

Je to jednoduché. Stačí ma kontaktovať cez tento formulár, e-mailom alebo telefonicky.
Pre lepšiu predstavu o vaších požiadavkách mi napíšte pár slov a ja sa vám v krátkom čase ozvem.

Mám záujem o
odber noviniek
bližšie informácie
osobné stretnutie
konzultácia cez skype

Kliknutím tlačidla "Odoslať" súhlasím s obchodnými podmienkami a spracovaním údajov