Stanislav Rusnák

Čo ak spôsobíte dopravnú nehodu vozidlom z požičovne?

Prípadná (Vami spôsobená) škoda Vás v prípade nehody môže vyjsť poriadne draho. Pri požičiavaní auta preto rozhodne myslite aj na poistenie.

Ako výhodne poistiť dieťa

Narodilo sa Vám dieťa a aj vy zvažujete, či má význam ho poistiť? A ak poistiť, tak na aké riziká? V najbližších riadkoch sa dočítate, ktoré riziká má význam poisťovať ...

Štátny príspevok pre mladých sa od nového roku mení!

Od 01.01.2018 sa mení štátny príspevok pre mladých, tak ako ho poznáme. Znamená to, že pokiaľ zvažujete hypotéku a spĺňate podmienky pridelenia štátneho príspevku, tak máte posledný mesiac na to, ...

Oplatí sa úver od Poštovej banky s úrokom 0,95%?

V posledných dňoch Vás iste zastihla reklama s ponukou na refinancovanie Vášho úveru do Poštovej banky s "neprekonateľným" úrokom 0,95%. Aké sú však detailné podmienky tejto ponuky?

Postačí pri ceste do zahraničia len európsky preukaz zdravotného poistenia?

Začína sa dovolenkový čas a mnohí z nás cestujú mimo územia SR. Čo všetko nám uhradí tzv. „Európsky preukaz zdravotného poistenia“ a čo kryje „komplexné cestovné poistenie“?
O autorovi
Stanislav Rusnák
Client service specialist
Finančné sprostredkovanie je služba, ktorú chcem zajtra poskytnúť o čosi profesionálnejšie, ako som ju poskytol dnes, a to aj v prípade, že bude poskytnutá nezištne.

Kategórie


Newsletter

Buďte informovaný o najnovších správach, udalostiach a akciách