Referencie

JUDr. Boris Bilčák

MČ-KE Staré mesto - Vedúci právneho oddelenia

Po predošlých skúsenostiach v oblasti finančného sprostredkovania bol človek trochu skeptický, ale pri Števovi som sa stretol s prístupom, ktorý bol nadštandardný vo všetkých smeroch. Prístupom, flexibilitou a odbornosťou si ma rýchlo získal a veľmi ochotne vysvetlil aj veci napísané malými písmenami. Predovšetkým oceňujem aj poskytnutý servis po uzavretí zmlúv, kde to u iných častokrát končí.

Richard Leško, MBA

Manažér športového klubu

Maximálne profesionálny prístup, úprimnosť a ochota. Jeho komunikácia s klientom je na excelentnej úrovni. Ale čo je najpodstatnejšie, pravdivé rozanalyzovanie možností na trhu, ktoré mi pomohlo k správnej voľbe.

Ing. Juraj Probala

T-Systems Slovensko - Manažér

Na našej spolupráci so Števom si vážim profesionálny a v dnešnej dobe nie tak často vídaný ľudský prístup s úprimnou ochotu pomôcť klientom. Pre mňa je veľmi dôležité vedieť, źe rozhodnutia ktoré robím sú správne a hlavne v prospech mojich financií. Preto som veľmi rád, že filozofia, ktorou sa Števo riadi je orientovaná na prínos hodnoty hlavne klientovi a jeho financiám. Všetky naše dohody a neskôr moje investície, boli vždy jasne, dopredu a transparentne vysvetlené a pre mňa je táto komunikácia, obrovskou zárukou kvality do budúcna.

Igor Kurcina

USS Košice - Prevádzkový elektrotechnik

So Števom sa poznám skoro dva roky. Už po prvom stretnutí som vedel, že som v správnych rukách. V prvom rade má veľmi dynamický a odborný prístup k potrebám klienta. Pozorne počúva a vyhodnocuje čo klient žiada. Vie trpezlivo, podrobne a zrozumitelne predstaviť každý ponúkaný produkt. Jeho finančná analýza a celkové posúdenie situácie je robené so zreteľom na najnižšie zaťaženie rozpočtu klienta. Števo je človek, ktorý má moju plnú dôveru, je skusený, ma široký záber vedomostí ohľadom spravovania financií, využiť jeho prácu doporučujem každému, kto si chce urobiť vo svojich financiách poriadok, alebo uvažuje nad novým produktom. 

Ing. Peter Friedmann

C.E.O., PROSIGHT Slovensko a.s.

Štefana poznám dlhé roky a aktívne spolupracujeme od roku 2008. Môžem preto zodpovedne povedať, že je to skutočný profesionál. Ako Director v našej spoločnosti dáva maximum koncentrácie a energie do práce s jeho tímom aj do práce s klientami. Štefana reprezentuje jasné, čisté a rýchle myslenie, komunikácia,hľadanie a nachádzanie optimálnych riešení. Práve jeho priamočiarosť a ťah na bránu je to, čo z neho robí uspešného človeka.

Ing. Michal Sendek

Slovnaft, network engineer

Števo patrí k najväčším profesionálom s akými som sa v mojom živote stretol a mal možnosť spolupracovať. Odbornosť, presnosť a ochota je u neho samozrejmosťou.  Nadštandardné služby ako je schopnosť stretnutia sa aj mimo pracovných dní, takmer okamžitá odpoveď na e-maily a mnohé ďalšie sú u neho samozrejmosťou. Kvalita jeho práce vysoko prevyšuje zvyšok trhu. Som rád, že mám možnosť poznať takého kvalitného odborníka.

Ing. Peter Pástor

ICT Administrator, T-Systems Slovakia

Zodpovedný, spoľahlivý s profesionálnym prístupom vždy ochotný vyjsť časovo v ústrety. Takisto si cením detailný odborný výklad, čo sa týka aktuálnych produktov na trhu a promptnú komunikáciu vo vzťahu k svojmu klientovi.

Ing. Peter Mačák

C.E.O., PROSIGHT Slovensko a.s.

Štefan je človek, ktorý k svojej práci pristupuje s nadšením a zodpovedne. Vie sa obklopiť šikovnými ľuďmi a nájsť spôsob ako veci vykonať rýchlo a efektívne. K svojim klientom a aj spolupracovníkom pristupuje ako k partnerom s ktorými chce vybudovať dlhodobý pracovný a osobný vzťah. Záleží mu na tom aby služba, ktorú poskytuje spĺňala stále najvyššie štandardy. 

Ing. Juraj László

Majster, USS Košice

Za svoj doterajší život som mal do činenia s mnohými sprostredkovateľmi finančných produktov, ale až Števo Mačák mi naozaj pomohol pri výbere tých produktov, ktoré sú pre mňa a moju rodinu prínosom do budúcnosti. Najviac si na ňom cením jeho ochotu byť nápomocný pri riešení akéhokoľvek problému v tejto oblasti.

Ing. Martin Kováč

Spoľahlivý, správne poradí, vysvetlí všetko do detailov, no proste dokonalý profesionál v tom čo robí.

Ing. Tomás László

USS Košice - Majster

Som veľmi rád, že som spoznal Števa Mačáka. Je to super chalan po ľudskej a profesionálnej stránke. Odporúčam ho všetkým známym ale aj rodine, pri ktorej mi vo viacerých finančných otázkach pomohol. Otvorí klientom oči a naučí ľudskou rečou porozumieť finančným produktom každému, kto má záujem spraviť si vo financiách poriadok. Konečne som stretol poradcu, ktorému môžem veriť a viem že ma nevodí za nos s cieľom na mne iba zarobiť.

Nina Tršková

T-Systems Slovensko

Ako nová klientka som veľmi spokojná s prístupom, výborná komunikácia a komplexná starostlivosť ma veľmi milo prekvapili. Ďakujem

120
spolupracovníkov
8400+
spokojných klientov
12
pobočiek v SR

Potrebujete poradiť?

Je to jednoduché. Stačí ma kontaktovať cez tento formulár, e-mailom alebo telefonicky.
Pre lepšiu predstavu o vaších požiadavkách mi napíšte pár slov a ja sa vám v krátkom čase ozvem.

Mám záujem o
odber noviniek
bližšie informácie
osobné stretnutie
konzultácia cez skype

Kliknutím tlačidla "Odoslať" súhlasím s obchodnými podmienkami a spracovaním údajov